MTC 2013 – sesje coachingowe: efektywność osobista

Do wyboru 1 z 4 terminów: 20 maja, poniedziałek, godzina 16.00 lub 17.00 oraz 21 maja, wtorek, godzina 16.00 lub 17.00.

Sesje trwają ok. 45 minut

Pragniesz zwiększyć swoją efektywność w pracy lub w życiu prywatnym? Jeśli pracujesz na stanowisku kierowniczym, prowadzisz własną firmę lub marzysz o rozpoczęciu własnej działalności zapraszam Cię na 45 minutowe sesje,  podczas których będziesz mógł zastanowić się nad własnymi motywacjami oraz odkryć i określić czynniki wpływające na Twoją indywidualną efektywność.

O prowadzącej:  Sylwia Prawdzik

Sylwia Prawdzik

 

Absolwentka psychologii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz absolwentka wydziału ekonomicznego na Akademii Rolniczej w Szczecinie i Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie ukończyła studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi.

Jej doświadczenie zawodowe jest silnie związane ze sprzedażą. Przez wiele lat pracowała w branży farmaceutycznej oraz finansowej, gdzie miała okazję zdobywać praktyczną wiedzę w dziedzinie sprzedaży oraz zarządzania oraz poznać najwyższe standardy pracy.

Sylwia Prawdzik Smart CoachingWartości którymi się kieruje to: pasja, pomoc innym, pogoda ducha, zaangażowanie, ciekawość, kreatywność, szacunek, odpowiedzialność, dyskrecja, otwartość.

Praca coacha jest jej pasją. Podobnie jak wybitny psycholog C.G. Jung uważa, że “Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”. W indywidualnej pracy zwraca szczególną uwagę na odkrywanie i uaktywnienie czasem drzemiącego, czasem uśpionego potencjału w ludziach. Pracuje zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji International Coach Federation w oparciu o proces skoncentrowany na rezultacie, strategii opartej na celach. Proces ten oparty jest na relacji szacunku i przede wszystkim zaufaniu. Praca coacha, to dla niej aranżacja przestrzeni do pozytywnych zmian w ludziach, rozbudzanie w nich odwagi do działania, inspiracja do spojrzenia z nowych perspektyw. Praca z nią pozwala jej klientom na lepsze poznanie własnych motywacji oraz skuteczniejsze działanie, dzięki którym osiągają lepsze wyniki w życiu prywatnym oraz w pracy.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia