MTC 2013 – sesje coachingowe: kontakt ze sobą & wartości

Do wyboru 1 z 12 terminów:

20 maja, poniedziałek, godzina 17.00, 18.00 lub 19.00,

22 maja, środa, godzina 18.00, 19.00 lub 20.00,

25 maja, sobota, godzina 18.00, 19.00 lub 20.00,

26 maja, niedziela, godzina 18.00, 19.00 lub 20.00.

Sesje trwają ok. 45 minut

Czy wszystko, co robisz prowadzi Cię do szczęścia, spełnienia, spokoju, radości? Czy masz wrażenie, że część Twoich działań wcale temu nie służy? Wierzę, że każdy człowiek może być głęboko szczęśliwy. Każdy! Wystarczy, że skontaktuje się z samym sobą i będzie ten kontakt na co dzień pielęgnował. Umożliwi mu to poznanie najważniejszych dla Niego wartości – tego, co naprawdę liczy się w życiu. Proces coachingu pozwala dokonać takiego odkrycia i znaleźć odwagę do działania w zgodzie z tymi wartościami. Brzmi dobrze? Pewnie! Zapraszam na bezpłatną, próbną sesję coachingową.

Sara Kasprowicz - zdjęcie

O prowadzącej:

Sara Kasprowicz – Dyplomowany psycholog (Psychologia ogólna, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), coach (Coaching profesjonalny, Akademia Leona Koźmińskiego – w trakcie). Wierzy w ciągły rozwój, dlatego nieustannie dokształca się uczestnicząc w szkoleniach, wydarzeniach coachingowych, czytając literaturę tematyczną i wymieniając doświadczenia z innymi coachami. Poza coachingiem jest przedsiębiorcą prowadzącym małą agencję interaktywną, w której z pasją wspiera rozwój swoich pracowników.

W pracy coacha i w życiu codziennym czerpie inspiracje z mądrości Wschodu, dostrzegając praktyczny wymiar słów mędrców duchowych i przekładając je na naszą europejską codzienność. Wierzy, że oczyszczanie umysłu z mentalnych śmieci, czy kontakt z naturą to jedne z rzeczy, które w prosty sposób mogą przyczynić się do poprawy jakości życia.

Prowadzi coaching misji życiowej, work-life balance, coaching kariery, coaching dla startujących przedsiębiorców.

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu: kasprowicz.sara@gmail.com i kom. 602-172-505.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia