MTC 2013 – sesje coachingowe: odchudzanie

Do wyboru 1 z 6 terminów: 20 maja, poniedziałek, godzina 10.00, 11.30 lub 13.00 oraz 22 maja, środa, godzina 12.00, 13.30 lub 15.00.

Sesje trwają ok. 1 h 15 minut

Monika Kurdej

Podczas sesji stworzysz wizję swojego szczupłego stylu życia, co pomoże Ci w ominięciu przeszkód, które stoją na Twojej drodze do sukcesu w odchudzaniu. Będziesz krok po kroku i w swoim tempie eliminował złe nawyki (żywieniowe i w obszarze przekonań), stworzysz dla siebie idealną dietę. Jeśli jesteś „po przejściach” w odchudzaniu, masz możliwość znaleźć rzeczywistą motywację do podjęcia się tej pracy – ostatecznie.

O prowadzącej: Monika Kurdej – doradca rozwoju osobistego, profesjonalny coach, trener umiejętności osobistych z wieloletnim doświadczeniem na rynku szkoleń i rozwoju. Psychodietetyczka, wielbicielka jedzenia – ekspertka w dziedzinie odchudzania i walki ze złymi nawykami. Prowadzi Gabinet Wspierania w Odchudzaniu (www.mniejszy-rozmiar.pl) oraz bloga, w którym podkreśla potężne znaczenie ruchu i wiedzy w osiągnięciu wymarzonej sylwetki (www.mniejszy-rozmiar.blogspot.com). Członkini Stowarzyszenia Ruch Slow Food Polska. Autorka wielu unikalnych koncepcji rozwojowych dedykowanych organizacjom i ich pracownikom oraz ludziom wolnych zawodów.  W pracy warsztatowej stawia na aktywność uczestników oraz na efekt synergii.

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia