MTC 2013 – sesje coachingowe w zakresie relacji między właścicielami firm

Do wyboru 1 z 7 terminów:

22 maja, poniedziałek, godzina 8.00, 9.15, 10.30, 11.45,  14.00, 15.15 lub 16.30.

Sesje trwają ok. 1h

Zapraszamy na te sesje coachingowe przede wszystkim wspólników, których łączy zarówno relacja biznesowa jak i prywatna. Jeśli prowadzisz firmę z przyjacielem lub członkiem rodziny i czujesz, że Wasza relacja w dużym stopniu wpływa zarówno na Wasze życie prywatne jak i firmę i jej pracowników, ta sesja jest dla Was. Jeśli chcecie zapobiec częstemu zjawisku wygaszenia relacji prywatnej i dominacji relacji biznesowej, wypaleniu w relacji, nieplanowanemu rozstaniu (biznesowo lub prywatnie) lub rozłożeniu firmy, przyjdźcie i zobaczcie jak możecie świadomie kształtować Wasze relacje dla dobra firmy i Was samych. W trakcie sesji jako coachowie zapewniamy poczucie bezpieczeństwa oraz pełną poufność.

O prowadzących:

Eliza

Eliza Jarmołowicz – Zalewska – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i doświadczony HR’owiec, współwłaścicielka w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking, organizatorka Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2013 w Inspiration Space. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z managerami oraz osobami, które myślą o odejściu z etatu.

 

 

 

Szymon HerbećSzymon Herbeć – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener, posiada doświadczenie w sprzedaży i marketingu w sektorze bankowości, współwłaściciel w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z osobami które po dłuższej przerwie (urlop macierzyński / wychowawczy, pozostawanie bez zatrudnienia, długotrwała choroba, etc.) chcą powrócić do życia zawodowego.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia