MTC 2013 – sesje coachingowe

Do wyboru 1 z 6 terminów:

22 maja, środa, godzina 17.00, 18.00 lub 19.00

24 maja, piątek, godzina 17.00, 18.00 lub 19.00

Sesje trwają ok. 45 minut

Zapraszam na sesje prowadzone w oparciu o model GROW, dzięki czemu bardzo szybko nauczysz się na czym polega coaching. Celem jest zainstalowanie w Tobie coacha wewnętrznego.

O prowadzącej:  Małgorzata Leduchowska

14a Jestem life-coachem. Moją specjalnością jest COACHING W DRODZE. Swoimi działaniami inspiruję, pobudzam, daję pozytywny impuls ludziom, których życiowa droga nie raz była przepełniona licznymi zakrętami.
Praca ze mną przynosi wiele radości, bo coaching jest czymś, co przynosi Nam zmianę na lepsze. Gdy tylko Klient tego potrzebuje i wyraża na to chęć, zabieram go w podróż w nieznane mu wcześniej miejsce a cały proces coachingowy nad danym celem zamykamy wówczas podczas jednego wyjazdu. Czasem w naszym życiu pojawiają się różnego rodzaju zawirowania, których przyczyną są schematy, negatywne przekonania i blokady . Moją rolą jest sprawienie, aby wszystkie wymienione rzeczy poszyły w niepamięć oraz aby odnaleźć lepszą, jaśniejszą drogę w Twoim życiu. Coach to osoba, która pomaga odnaleźć rozwiązanie i potencjał który tkwi w nas samych. Coach to Twój przewodnik w podróży do celu. Zadaję pytania. Upewniam się, czy dobrze zrozumiałam. Łączę wszystkie poprzednie sesje i staram się zapamiętać jak najwięcej szczegółów abyśmy wspólnie znaleźli  rozwiązanie. Chcę, abyś był w 100% twórcą swojego sukcesu. To oznacza, że w każdej chwili możesz mnie moderować, upomnieć jeśli pojawi się element, który będzie Ci przeszkadzał.

PrintNasz układ będzie partnerstwem. Z przyjemnością usłyszę od Ciebie “Udało się!”

 

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia