MTC 2013 – warsztat: business coaching – od pomysłu do biznesu

Termin: 21 maja, wtorek, godzina 9.00.

Warsztat trwa ok 4 h

Zapraszamy na warsztat coachingowy, na którym zobaczysz jak w prosty sposób przejść od pomysłu na biznes do sprawnie działającego i dochodowego modelu biznesowego. W trakcie warsztatu, w oparciu o studium przypadku przygotujemy wspólnie model biznesowy firmy, zweryfikujemy jego założenia i sprawdzimy co może się stać w różnych potencjalnych sytuacjach, wykorzystując wnioski do usprawnienia modelu już na etapie jego wdrażania. Jeśli planujesz założyć własną firmę lub właśnie jesteś na etapie jej tworzenia, ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatu wykorzystamy kanwę modelu biznesowego wg Alexandra Osterwaldera oraz metody coachingowe.

O prowadzących:

Eliza

 

Eliza Jarmołowicz – Zalewska – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i doświadczony HR’owiec, współwłaścicielka w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking, organizatorka Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2013 w Inspiration Space. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z managerami oraz osobami, które myślą o odejściu z etatu.

Szymon HerbećSzymon Herbeć – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener, posiada doświadczenie w sprzedaży i marketingu w sektorze bankowości, współwłaściciel w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z osobami które po dłuższej przerwie (urlop macierzyński / wychowawczy, pozostawanie bez zatrudnienia, długotrwała choroba, etc.) chcą powrócić do życia zawodowego.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia