MTC 2013 – warsztat: business coaching – w poszukiwaniu innowacji

Termin: 21 maja, wtorek, godzina 14.00.

Warsztat trwa ok 4 h

Zapraszamy na warsztat coachingowy, podczas którego poznasz skuteczne narzędzia do pracy nad poszukiwaniem innowacji w już istniejącym biznesie. Podczas warsztatu przyjrzymy się przykładowemu modelowi biznesowemu i wykorzystując różne techniki i narzędzia poszukamy innowacyjnych pomysłów mogących wnieść wartość do tego modelu. Będziemy pracować w grupach, wyciągać wnioski, podsumowywać, na koniec sprawdzimy też jak możemy w praktyce wykorzystać to czego doświadczyliśmy. W trakcie warsztatu wykorzystamy kanwę modelu biznesowego wg Alexadra Osterwaldera oraz techniki poszukiwania innowacji a także metody coachingowe.

O prowadzących:

Eliza

Eliza Jarmołowicz – Zalewska – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i doświadczony HR’owiec, współwłaścicielka w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking, organizatorka Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2013 w Inspiration Space. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z managerami oraz osobami, które myślą o odejściu z etatu.

 

 

Szymon HerbećSzymon Herbeć – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener, posiada doświadczenie w sprzedaży i marketingu w sektorze bankowości, współwłaściciel w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z osobami które po dłuższej przerwie (urlop macierzyński / wychowawczy, pozostawanie bez zatrudnienia, długotrwała choroba, etc.) chcą powrócić do życia zawodowego.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia