MTC 2013 – warsztat: jak odejść z etatu?

Termin: 23 maja, czwartek, godzina 18.00.

Warsztat trwa ok 2 h

Nadszedł Twój czas, myślisz o tym żeby odejść z etatu. Czego spodziewasz się po tej zmianie? Co Cię do niej popycha? Na ile jesteś gotowy by wypłynąć na bezkresny ocean własnej działalności? Zapraszamy na warsztat, dzięki któremu opracujesz własną strategię odejścia z etatu, zmierzysz się z przekonaniami, które mogą Cię zatrzymać i weźmiesz pod uwagę ważne czynniki, o których być może nie myślisz jeszcze obecnie. Sami przeszliśmy tę ścieżkę, na różne sposoby i mamy się czym podzielić. W trakcie warsztatu wykonamy kilka ćwiczeń coachingowych, porozmawiamy o przekonaniach, zastanowimy się które z nich nam służą a które działają na naszą niekorzyść, sprawdzimy na co jesteśmy gotowi i do czego musimy się jeszcze przygotować, podzielimy się też doświadczeniami, przez które już przeszliśmy.

O prowadzących:

Eliza

Eliza Jarmołowicz – Zalewska – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i doświadczony HR’owiec, współwłaścicielka w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking, organizatorka Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2013 w Inspiration Space. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z managerami oraz osobami, które myślą o odejściu z etatu.

 

Szymon HerbećSzymon Herbeć – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener, posiada doświadczenie w sprzedaży i marketingu w sektorze bankowości, współwłaściciel w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z osobami które po dłuższej przerwie (urlop macierzyński / wychowawczy, pozostawanie bez zatrudnienia, długotrwała choroba, etc.) chcą powrócić do życia zawodowego.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia