MTC 2013 – warsztat: Kochaj i rób co chcesz!

Termin: 25 maja, sobota, godzina 12.00

Warsztat trwa ok 3 h

Warsztat dla każdej kobiety pragnącej spotkać się z miłością do samej siebie

Bez względu na etap Twojego życia i rolę, jaką w nim obecnie pełnisz – żony, mamy, przyjaciółki, czy też babci, zawsze pozostajesz przede wszystkim KOBIETĄ. Kobietą, która może czerpać z życia pełnymi garściami, zmieniać się, próbować nowych rzeczy- po prostu rozwijać się.

Wszystko co możesz zrobić i wszystko, czego potrzebujesz jest dostępne tu i teraz. Wystarczy, że uważnie się rozejrzysz i sprawdzisz, co możesz dobrze wykorzystać w tym momencie. Co już masz? Co w tym jest dla Ciebie w tej chwili najważniejsze? Za czym tęskni Twoje serce? Czasem największy dar, jaki możesz sobie ofiarować to pozwolić sobie na tęsknotę.

Odczuwanie Miłości do samej siebie daje:

 
Przyjdź, jeżeli pragniesz:

 
Warsztat jest oparty na głównych założeniach Zen Coachingu, który łączy zasady współczesnego coachingu z ponadczasową mądrością. Pozwala odpowiedzieć na pytanie  jak wieść życie pełne lekkości, miłości  i siły. Jest prostym działaniem pozwalającym na dostęp do wewnętrznej jasności i spełnienia.

Więcej o Zen Coachingu: www.zencoachingpolska.pl

O prowadzącej: Magdalena Wolfart – Samselska

zdjęcie Magdalena Wolfert-Samselska

 

Certyfikowany Zen Coach, doradca zawodowy, trenerka. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, studentami, kobietami przewlekle chorymi oraz osobami po 50 roku życia. Doświadczenie zdobyła m.in. w projektach unijnych: „Reaktywacja 45+”, „Przedsiębiorcza Uczelnia” oraz „Moje Życie- Mój Projekt” . Dotychczas przeprowadziła kilkaset godzin indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego i coachingu. Prowadzi również zajęcia ze studentami z zakresu rozwoju zawodowego człowieka oraz rozwoju osobistego coacha. Od 2012r. prowadzi Pracownię Rozwoju Osobistego MANDALA, gdzie oferuje Zen Coaching, doradztwo zawodowe oraz warsztaty z malowania mandali.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia