MTC 2013 – warsztat: po przerwie – powrót do życia zawodowego

Termin: 23 maja, czwartek, godzina 10.00.

Warsztat trwa ok 3 h

Zapraszamy na warsztat wszystkich tych, którzy po przerwie (macierzyństwo, choroba, bezrobocie, etc.) planują powrót do życia zawodowego i chcą znaleźć nowy pomysł na siebie oraz wykorzystać w pełni swój potencjał. Nabierz pewności siebie i uwierz w swoje możliwości, odkryj lub na nowo zdefiniuj swoje wartości, przyjrzyj się swoim mocnym stronom. Z odwagą podejmij się określenia siebie na nowo, konfrontacji ze swoimi marzeniami, pasjami i pragnieniami a następnie uruchom w sobie motywację do działania. W trakcie warsztatu wykonamy kilka ćwiczeń coachingowych, podyskutujemy i zainspirujemy się nawzajem. Wyciągniemy wnioski i wyznaczymy przynajmniej jedno działanie, którego możemy podjąć się w krótkim czasie.

O prowadzących:

Eliza

Eliza Jarmołowicz – Zalewska – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i doświadczony HR’owiec, współwłaścicielka w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking, organizatorka Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2013 w Inspiration Space. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z managerami oraz osobami, które myślą o odejściu z etatu.

 


Szymon Herbeć
Szymon Herbeć – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener, posiada doświadczenie w sprzedaży i marketingu w sektorze bankowości, współwłaściciel w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z osobami które po dłuższej przerwie (urlop macierzyński / wychowawczy, pozostawanie bez zatrudnienia, długotrwała choroba, etc.) chcą powrócić do życia zawodowego.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia