MTC 2013 – warsztat: Przewodnik po drodze do celu

Termin: 24 maja, piątek, godzina 17.00.

Warsztat trwa ok 3 h

Zapraszamy Cię na spotkanie prezentujące nową filozofię  Coaching Project:: body & mind,   integrującą elementy coachingu grupowego z elementami pracy z ciałem i oddechem.

W spotkaniu uczestniczy 6 osób, które łączą podobne cele lub potrzeby. Podczas tegorocznego tygodnia coachingu proponujemy temat „Przewodnik po drodze do celu”. Rozwiązania powstają dzięki pracy na case study wnoszonych przez uczestników, z jednoczesną pracą nad udrożnieniem komunikacji., angażowaniem ciała i jego kinestetyki. Część czasu przeznaczona jest na pracę z ruchem i oddechem, tak by zharmonizować wszystkie poziomy funkcjonowania człowieka. Spotkanie trwa 3 godziny.

O prowadzących:

K-Jezowska-Hulas-zdjecieKamila Jeżowska – Hułas  – Jestem psycholożką, trenerką i dyplomowanym coachem.  Od kilku lat prowadzę również szkolenia z zakresu umiejętności komunikacyjnych, asertywności, radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania sobą w czasie. Praca z ludźmi jest moją pasją, opartą na najważniejszej dla mnie wartości – zaufaniu. Nieustająco pracuję nad swoim rozwojem – ukończyłam certyfikowane szkolenia, m.in. Program CoachWise Essentials™ , Development of a Coach Attitude – Professional Coaching, akredytowane szkolenia MasterCoach. Pozostaję w zgodzie z kodeksem etycznym ICF. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą, wielbicielką jogi, dobrej kawy i Formuły 1.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich wartościach oraz sposobie pracy, zapraszam na: www.twoj-coaching.blogspot.com oraz profil na Facebook’u. Możesz do mnie również napisać: kamila.jezowska@gmail.com lub zadzwonić: 501 75 76 54.

siedze_mali_Karolinaod Kamili Jezowskiej-Hulas

 

Karolina Dorożała –  Trenerka i instruktorka tańca terapeutycznego po studium terapii tańcem w Tanztherapie Zentrum Berlin. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla osób dorosłych pracujących i działających w różnych branżach. Szkoli w obszarze komunikacji i współpracy w zespole, asertywności, kreatywności, jak i w szeregu tematów związanych z zarządzaniem. Prowadzi ponadto warsztaty taneczno-ruchowe z wykorzystaniem elementów pracy coachingowej i regularne zajęcia dla kobiet, m. in. ze Stowarzyszenia „Amazonki”.

 

 

g10-logo_podstawowe_Kamila Jeżowska HulasO nas

Zajmujemy się zawodowo coachingiem, redukcją stresu w oparciu o pracę z oddechem, pracą z ciałem oraz szkoleniami z zakresu komunikacji interpersonalnej i kompetencji miękkich. Prowadzimy Fundację G10, której misją jest inspirowanie poprzez różnorodność. Grupą docelową naszych działań są przede wszystkim kobiety.

Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/fundacjaG10. Napisz do nas: miastomamy@gmail.com

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia