MTC 2013 – warsztat: zanim rozpoczniesz pracę z coachem

Do wyboru 1 z 2 terminów:

20 maja, poniedziałek, godzina 18.00,

24 maja, piątek, godzina 10.00.

Warsztat trwa ok 3 h

Zanim rozpoczniesz pracę z coachem

Dla efektywności i skuteczności coachingu oraz komfortu pracy coachingowej, warto być świadomym klientem. Im więcej wiesz o procesie coachingowym, narzędziach wykorzystywanych w coachingu, obowiązujących zasadach, kompetencjach coacha oraz o tym czego możesz od swojego coacha oczekiwać lub wręcz wymagać, tym bardziej skorzystasz z udziału w procesie coachingowym i tym samym zapewniasz sobie większe powodzenie w osiągnięciu założonego celu.

Na tym spotkaniu z elementami warsztatu i coachingu dowiesz się czym coaching jest a czym nie jest oraz czym różni się od innych metod. Pokażemy jak wybrać coacha i jak przygotować się do coachingu. Opowiemy o tym jakie zasady obowiązują w coachingu i jak wygląda proces coachingowy, a także jakie kompetencje powinien posiadać coach. Porozmawiamy o tym czego możesz spodziewać się od swojego coacha a czego wręcz wymagać, m.in. bazując na kodeksie etycznym coacha wg ICF (Międzynarodowej Federacji Coachów). Poruszymy kwestie prawne związane z kontraktem coachingowym:

 

O prowadzących:

Eliza

Eliza Jarmołowicz – Zalewska – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i doświadczony HR’owiec, współwłaścicielka w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking, organizatorka Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2013 w Inspiration Space. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z managerami oraz osobami, które myślą o odejściu z etatu.

 

Szymon HerbećSzymon Herbeć – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener, posiada doświadczenie w sprzedaży i marketingu w sektorze bankowości, współwłaściciel w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z osobami które po dłuższej przerwie (urlop macierzyński / wychowawczy, pozostawanie bez zatrudnienia, długotrwała choroba, etc.) chcą powrócić do życia zawodowego.

 

Karolina Cwalina

Karolina Cwalina – Absolwentka Wydziału Prawa i studiów podyplomowych z coachingu na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Erickson College – program Art And Science of Coaching (IV moduły). Specjalizuje się w prowadzeniu coachingu dla prawników oraz life-coachingu. Zajmuje się tematyka- aspektów prawnych w coachingu. Kluczowe dla Karoliny jako coacha jest świadczenie usług, których podstawą są wysokie standardy kompetencyjne i etyczne, profesjonalizm oraz zgodność z międzynarodowymi wymogami. W swoich codziennych działaniach kieruje się przede wszystkim profesjonalizmem, jakością, szacunkiem oraz zaufaniem.

 

Zapisy:

Zapisy na wydarzenia