Co nowego u naszych PARTNERÓW: Czerp wiosenną energię pełnymi garściami z AKADEMIĄ KOBIET SUKCESU

AKS_logotype_pinkbackgroundCzerp wiosenną energię pełnymi garściami i zadziałaj, by została w Tobie na stałe!

Chcesz zrobić wreszcie coś dla siebie? Zadbać o własne potrzeby i jakość swojego życia? Warsztaty bądź seminaria rozwoju osobistego są świetną możliwością, by wreszcie zatrzymać się w codziennym pędzie, zmienić otoczenie i w gronie życzliwych sobie kobiet zastanowić się, jakiej zmiany najbardziej dla siebie potrzebujesz. Spróbuj!  W Akademii Kobiet Sukcesu ruszyły zapisy na nowe warsztaty odbywające się w Inspiration Space.

Polecamy Ci udział w naszych autorskich warsztatach, podczas których dodajemy kobietom odwagi do działania, motywacji, wiary w siebie i świadomości własnego potencjału. Przeczytaj rekomendacje uczestniczek warsztatów Małgorzaty Smoczyńskiej i Patrycji Załug i zapisz się na warsztat, który najbardziej Cię ciekawi.

Poniżej krótki przewodnik po proponowanych warsztatach:

11 maja 2013 – Trening głębokiej asertywności – naucz się jak być blisko z ludźmi bez rezygnowania z siebie oraz jak jasno komunikować swoje potrzeby i oczekiwania. Trening będzie skupiony na realizacji indywidualnego celu i potrzeb każdej Uczestniczki.


18-19 maja 2013 – warsztat “Codziennie Pewna Siebie” Zbuduj prawdziwą wewnętrzną pewność siebie opartą na 8 filarach: samoświadomości, akceptacji siebie, wiary we własne możliwości, poczucia własnej wartości, zadowolenia z siebie, zaufania do siebie, pozytywnego nastawienia oraz  odpowiedzialności za własne życie. Naucz się jak naturalnie emanować pewnością siebie na zewnątrz i stać się najlepszą rzeczniczką samej siebie.


15 czerwca 2013 – “Moc Nieograniczonych Możliwości” – warsztat dla tych, którzy chcą uwierzyć, że realizacja każdego marzenia jest możliwa oraz zgłębić świat własnych przekonań  i unikalnych zasobów – talentów, pasji, mocnych stron.


16 czerwca 2013 – NOWOŚĆ “Twój CZAS na Zmiany – czyli jak przejąć kontrolę nad własnym czasem i życiem” – warsztat dla kobiet, które chcą być Paniami swojego czasu i mieć czas na wszystko co ważne. Poznaj 5 kluczowych zasad przejmowania kontroli nad własnym czasem i naucz się stosowac je w praktyce,    


28 lipca 2013 – “Moc Skutecznego Działania”  – kontynuacja i rozwinięcie warsztatu “Moc Nieograniczonych Możliwości”; na warsztacie obudzisz swoją Motywację do działania, wzmocnisz Odwagę i przede wszystkim – precyzyjnie wyznaczysz Cel w oparciu o wartości. Dzięki temu Twoje dążenia zyskają niebywałą MOC.

 

FORMULARZE ZAPISÓW