Co nowego w Akademii Kobiet Sukcesu

Akademia Kobiet Sukcesu

Ruszyły zapisy na nowe, autorskie warsztaty Akademii Kobiet Sukcesu odbywające się w Inspiration Space – pozytywne doładowanie zimą!

 
Doładuj się pozytywnie w kobiecym gronie na warsztatach prowadzonych przez trenerki Akademii Kobiet Sukcesu.

Czeka na Ciebie 6 warsztatów: zarówno nowych jak i sprawdzonych,
dzięki którym wzmocnisz swój potencjał zawodowy i osobisty, i rozkwitniesz pomimo zimy!
16 lutego 2013 – warsztat “STOP krytykowaniu samej siebie, czyli o przemianie perfekcjonizmu w bycie wystarczająco dobrą”. Poznaj skuteczne sposoby na to, aby wyzwolić się z pułapki perfekcjonizmu i bycia  permanentnie niezadowoloną z siebie. Odkryj jak cudownie jest czuć się wystarczająco dobrą.
23-24 lutego 2013 – warsztat “Codziennie Pewna Siebie” Zbuduj prawdziwą wewnętrzną pewność siebie opartą na 8 filarach: samoświadomości, akceptacji siebie, wiary we własne możliwości, poczucia własnej wartości, zadowolenia z siebie, zaufania do siebie, pozytywnego nastawienia oraz  odpowiedzialności za własne życie. Naucz się jak naturalnie emanować pewnością siebie na zewnątrz i stać się najlepszą rzeczniczką samej siebie.
2 marca 2013 – “Moc Nieograniczonych Możliwości”  Poczuj pełnię swoich możliwości i uwolnij swój potencjał do działania – przełam ograniczenia, które nakłada nam nasz umysł. Na warsztacie będziemy pracować z Trójkątem Nieograniczonych Możliwości,który tworzą: Przekonania, Zasoby i Nawyki. Dzięki temu uświadomisz sobie: jakie masz przekonania i jak możesz je zmieniać, jakie masz unikalne talenty, mocne strony, nieuświadomione pasje, które tworzą Twój potencjał, a także jakie nawyki sprawiają, że trudno Ci wyjść poza strefę komfortu.
3 marca 2012 – “Biznes Skrojony na Miarę” Unikalny kurs projektowania biznesu skrojonego na miarę Twojej unikalności – pozwalającego na sukces rynkowy i otwarcie firmy praktycznie bez budżetu. Jeśli marzysz o własnym biznesie zgodnym z Tobą i realizującym maksymalnie Twój potencjał, a jednocześnie nie wiesz, jak się za to zabrać, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!
9 marca 2013 – Trening głębokiej asertywności  Naucz się jak być blisko z ludźmi bez rezygnowania z siebie oraz jak jasno komunikować swoje potrzeby i oczekiwania. Trening będzie skupiony na realizacji indywidualnego celu i potrzeb każdej Uczestniczki.
17 marca 2013 – “Moc Skutecznego Działania”  Kontynuacja i rozwinięcie warsztatu “Moc Nieograniczonych Możliwości”; na warsztacie obudzisz swoją Motywację do działania, wzmocnisz Odwagę i przede wszystkim – precyzyjnie wyznaczysz Cel w oparciu o wartości. Dzięki temu Twoje dążenia zyskają niebywałą MOC.