Dzień Otwarty z psychologiem i coachem – 22 stycznia 2014

Być może zastanawiasz się nad tym co wybrać – pracę z coachem czy z psychologiem? A może potrzebujesz poczuć różnicę? Masz doświadczenie pracy jedną metodą i chcesz się przekonać co może wnieść druga? Możliwe też, że potrzebujesz prostej porady co w Twojej sytuacji będzie dla Ciebie najlepsze i najskuteczniejsze? Istnieje też taka opcja, że jesteś w trakcie lub po procesie terapeutycznym lub coachingowym i czujesz, że potrzebny Ci kolejny krok, który pomoże Ci wejść na nowy etap.

Przyjdź na Dzień Otwarty z psychologiem i coachem i przekonaj się w praktyce na czym polega jedna i druga metoda pracy, gdzie się one spotykają i czym różnią, co mają do zaoferowania i która dla będzie dla Ciebie dobra.

Porady psychologiczne przeznaczone są dla osoby dorosłej, która chce spotkać się i porozmawiać o tym, co ją trapi, smuci, wścieka czy niepokoi. Jeżeli przeżywasz kryzys w związku, masz trudności w relacji z ludźmi, albo borykasz się z trudnymi doświadczeniami życiowymi (śmierć bliskiej osoby, choroba, przemoc, uzależnienie), to masz zielone światło by spotkać się i zacząć ….  A dla tych, którzy się wahają lub mają wątpliwości, dajemy możliwość sprawdzenia, jak to jest być u psycholożki/ psychoterapeutki.

Spotkanie z coachem dedykowane jest osobom dorosłym, aktywnym zawodowo lub planującym rozwój zawodowy, które chcą coś zmienić w swoim życiu, którym coś przeszkadza, które czują że nie są w tym miejscu, w którym chciałyby być i są gotowe nad tym popracować. Dla wszystkich tych, którzy się zastanawiają, proponujemy spróbować i zobaczyć jak wygląda sesja coachingowa.

Co, gdzie, kiedy i jak?
Spotkania odbywają się 18 września 2014 roku w godzinach 8:00 – 20:00.
Spotkanie (zarówno z psychologiem jak i z coachem) trwa 35 minut i jest bezpłatne, pod warunkiem że bierzesz w nim udział po raz pierwszy.
Spotkania odbywają się w przytulnych i klimatycznych gabinetach w Inspiration Space, przy ul. Jana Czeczota 8/3, na warszawskim starym Mokotowie (w pobliżu stacji Metro Racławicka).

Aby wziąć udział w spotkaniu, zarezerwuj termin klikając w kalendarz poniżej.

Zapisy na wydarzenia

O Prowadzących:

 

iwonaIwona Jędrusik – jestem psycholożką z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym, poradniczym, warsztatowym i wykładowym.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami w kryzysie, bezrobotnymi, doświadczającymi przemocy w rodzinie, uzależnionymi od alkoholu. Wspieram i towarzyszę osobom w indywidualnym rozwoju. Założyłam Miejsce Mocy – www.miejscemocy.com

DSC_1281 copy_kwadrat
Eliza Jarmołowicz – Zalewska – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i doświadczony HR’owiec, współwłaścicielka w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking, organizatorka Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2013 w Inspiration Space. Od ponad 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z managerami oraz osobami, które chcą się rozwijać, awansować, zmienić coś w karierze lub odejść z etatu i założyć własną firmę.

Szymon HerbećSzymon Herbeć – Certyfikowany Coach CoachWise™, trener, posiada doświadczenie w sprzedaży i marketingu w sektorze bankowości, współwłaściciel w Inspiration Partners – coaching & development oraz w Inspiration Space – gabinety & coworking. Od 4 lat jest praktykującym coachem, pracuje głównie z właścicielami małych i średnich firm w zakresie indywidualnego przywództwa i stylu zarządzania oraz relacji pomiędzy współwłaścicielami, a także z osobami które po dłuższej przerwie (urlop macierzyński / wychowawczy, pozostawanie bez zatrudnienia, długotrwała choroba, etc.) chcą powrócić do życia zawodowego.