Lato Inspiracji 2013 – wakacje w mieście mogą być inspirujące, dla młodszych i starszych, dla singli i par, dla każdego

601489_503609396366231_180123885_n
Zbliżają się wakacje. To okres, w którym masz więcej czasu dla siebie. Dzień jest dłuższy a Ty masz więcej energii. Twoje życie zawodowe spowalnia i znajdujesz przestrzeń na nowe doświadczenia. Możesz zrobić coś dla siebie i najbliższych. Masz szansę na poznanie siebie, odkrycie nowego hobby lub realizację marzenia, które odkładane było przez Ciebie już jakiś czas.

Bez względu na to czy planujesz urlop z dala od Warszawy, czy też całe wakacje spędzasz w mieście, masz okazję wziąć udział w inspirujących zajęciach, poznać nowych ludzi, zebrać nowe doświadczenia a przy okazji mile spędzić czas, gromadząc inspirację i energię potrzebną do działania w dalszej części roku.

Tylko od Ciebie zależy, które zajęcia wybierzesz:

 
Na cokolwiek się zdecydujesz, z pewnością będzie to dobra inwestycja.

W sumie planujemy kilkaset godzin zajęć prowadzonych przez kilkudziesięciu trenerów, coachów, animatorów, artystów i osób prowadzących różnego rodzaju zajęcia.

1369855957_57752 FB icon

 
Już wkrótce pojawi się szczegółowy harmonogram i uruchomimy zapisy. Do tego czasu możesz dać nam znać jakich zajęć oczekujesz i potrzebujesz, w jakiego rodzaju aktywnościach chętnie weźmiesz udział. Dołącz do nas na FB i dowiedz się w pierwszej kolejności z czego będzie można wybierać podczas tegorocznego Lata Inspiracji. Możesz także zostawić nam swoje dane kontaktowe, poinformujemy Cię, kiedy ruszą zapisy.


Jeśli masz pomysł na poprowadzenie jakichś zajęć, możesz jeszcze dołączyć do grona osób organizujących Lato Inspiracji 2013. Skontaktuj się z nami mailowo: lato@inspiration-space.com.