MTC – Indywidualne sesje coachingowe – Agnieszka Brukszo

Indywidualne sesje coachingowe

Jako Executive Coach specjalizuję się w coachingu marki osobistej, przywództwa, talentu oraz inteligencji emocjonalnej (głównie dla biznesu). Niemniej mając również dyplom Personal Performance Coach’a mam wielu indywidualnych klientów w tematyce samooceny i pewności siebie, zarządzania emocjami i wytyczania ścieżki życiowej. Wbrew pozorom są to bardzo podobne tematy tylko z różnych poziomów osobowości;)

W razie pytań w temacie sesji: tel. 601-286-945

Pojedyncza sesja trwa 1 h

Koszt udziału w sesji: 25 zł

Miejsce: Ul. Nowogrodzka 50 pok. 109, Warszawa

O prowadzącej:

Agnieszka Brukszo

Ekonomistka, strateg biznesu i międzynarodowy certyfikowany coach z dyplomem londyńskiej The Coaching Academy oraz akredytacją ICF. Ekspert w zakresie komunikacji i przywództwa, ze specjalnym uwzględnieniem budowania własnej marki (personal branding). Swoje doświadczenie w osiąganiu sukcesów i pracy z ludźmi czerpie z 20 lat kariery w międzynarodowych korporacjach (IKEA, Coty, Statoil), gdzie pełniła funkcje zarządcze w działach marketingu i strategii zarówno w Polsce jak i za granicą. Coaching stał się jej pasją, w której może połączyć skuteczność wysokiej klasy menedżera z pomaganiem innym w rozwoju i osiąganiu swojego potencjału.

Prywatnie żona i matka dwóch córek, pilot w rajdach samochodów zabytkowych. Wolny czas spędza na odkrywaniu ciekawych miejsc, fotografowaniu i ulubionych sportach (joga, narty, golf chodzenie po górach).

Wierzy w to, że Cel to Marzenie z określoną Datą.

Zapisy:

Terminy:

data godzina
21.05.2014 r. 14.00 – 15.00
16.00 – 17.00