MTC – Warsztat „Jak budować zdrowe i udane relacje w związku partnerskim?” – Kinga Ślużyńska

Warsztat „Jak budować zdrowe i udane relacje w związku partnerskim?”

Jedną z naszych podstawowych potrzeb jest ta, aby relacje w związku partnerskim w którym jesteśmy (lub zamierzamy być) były zdrowe, udane i pełne radości. Dzięki nim czujemy bliskość i wsparcie w codziennych sytuacjach.

Podczas warsztatu będziemy pogłębiać swoją wiedzę i samoświadomość na temat tego, co buduje, a co rujnuje relacje damsko – męskie. Będziemy przyglądać się temu jak tworzyć dialog, jak dbać o swoje granice i stawiać je innym tak, aby obie strony miały poczucie, że ich potrzeby są ważne. Porozmawiamy o różnych sposobach pomocnych w budowaniu pozytywnych relacji oraz przyjrzymy się sobie: jak funkcjonuję w bliskich relacjach, co jest moją stroną w tworzeniu relacji, a co chcę w sobie rozwijać?

Termin: 23 maja 2014 r., godz. 18.00-20.00

Warsztat trwa 2 h

Koszt udziału w warsztacie: 40 zł

O prowadzącej:

Kinga Ślużyńska

Life coach, psycholog, trener. Specjalizuje się we wzmacnianiu zdrowego poczucia własnej wartości i naturalnej pewności siebie oraz w budowaniu bliskich i satysfakcjonujących relacji. Prowadzi indywidualny coaching oraz pomoc psychologiczną, grupy rozwojowe i wsparcia, a także warsztaty rozwoju osobistego.

Więcej na stronie http://kingasluzynska.pl

Zapisy: