MTC – Warsztat „Klucz do zrozumienia swojej unikalnej marki osobistej” – Agnieszka Brukszo

Warsztat „Klucz do zrozumienia swojej unikalnej marki osobistej”

“Narodziny osobistej marki czyli zaczyna się wiek indywidualności, niezależności i wybitności”.

  1. Moc Twojej marki – Czym jest i co nam daje nasza marka osobista.
  2. Daj się poznać od najlepszej strony – Wartości i mocne strony tworzące  markę wewnętrzną (naszą tożsamość). Elementy składające się na markę zewnętrzną (nasz wizerunek).
  3. Percepcja określa rzeczywistość – zainwestuj w samopoznanie i daj się poznać innym. Autentyczność i synergia elementów.

Bowiem jak powiedział guru od personal brandingu Dan Schwabel;

“Tworzenie osobistej marki polega na odsłonięciu swojej prawdziwej, wyjątkowej twarzy i zaprezentowaniu jej światu”.

Termin: 21 maja 2014 r., godz. 18.00-20.00

Warsztat trwa 2 h

Koszt udziału w warsztacie: 40 zł

O prowadzącej:

Agnieszka Brukszo

Ekonomistka, strateg biznesu i międzynarodowy certyfikowany coach z dyplomem londyńskiej The Coaching Academy oraz akredytacją ICF. Ekspert w zakresie komunikacji i przywództwa, ze specjalnym uwzględnieniem budowania własnej marki (personal branding). Swoje doświadczenie w osiąganiu sukcesów i pracy z ludźmi czerpie z 20 lat kariery w międzynarodowych korporacjach (IKEA, Coty, Statoil), gdzie pełniła funkcje zarządcze w działach marketingu i strategii zarówno w Polsce jak i za granicą. Coaching stał się jej pasją, w której może połączyć skuteczność wysokiej klasy menedżera z pomaganiem innym w rozwoju i osiąganiu swojego potencjału.

Prywatnie żona i matka dwóch córek, pilot w rajdach samochodów zabytkowych. Wolny czas spędza na odkrywaniu ciekawych miejsc, fotografowaniu i ulubionych sportach (joga, narty, golf chodzenie po górach).

Wierzy w to, że Cel to Marzenie z określoną Datą.

Zapisy: