MTC – Warsztat „Toksyczne relacje w pracy” – Bożena Andrzejak

Warsztat „Toksyczne relacje w pracy”

Czy zdarzyło Ci się, że na samą myśl o spotkani z TĄ osobą ogarnia Cię lęk, czujesz ściśnięcie w brzuchu, osłabienie, bezsilność, złość lub inne nie przyjemne odczucia? Kończy się weekend i jutro znowu będzie to samo: niezorganizowany współpracownik, nieprzyjemny szef, klient nie do zniesienia. Bez względu na to co to za sytuacja i jaki to człowiek, to sprawiają, że tracisz radość z wykonywanej pracy i marzysz o tym aby źródła Twojej frustracji zniknęły na zawsze. Jakie wtedy życie byłoby piękne.

Zamiast marzyć i czekać na cud weź sprawy w swoje ręce i:
– naucz się rozpoznawać toksyczne sytuacje,
– poznaj narzędzia i techniki pozwalające na radzenie sobie w relacjach z toksycznymi dla Ciebie ludźmi

A na koniec wprowadź w życie to czego się nauczysz i odzyskaj wolność.

W czasie krótkiego warsztatu uczestnicy będą mieli okazję przyjrzeć się sytuacjom, które są dla nich toksyczne, nazwać je i  przećwiczyć zastosowanie prostych metod, które umożliwiają radzenie sobie z wieloma trudnymi sytuacjami z ludźmi, których spotykamy w pracy.

Termin: 24 maja 2014 r., godz. 10.00-14.00

Warsztat trwa 4 h

Koszt udziału w warsztacie: 40 zł

O prowadzącej:

Bożena Andrzejak

Bożena jest coachem, który ułatwia swoim klientom sięganie do ich naturalnych zasobów stwarzając przestrzeń do eksperymentowania i odkrywania nowych, skutecznych zachowań. Pomaga osiągać ambitne cele, zgodne z naturalnymi predyspozycjami klienta.  Bazując na silnych stronach klienta, wspiera jego rozwój umiejętności interpersonalnych oraz kompetencji niezbędnych do efektywnego funkcjonowania w organizacji, a w szczególności kompetencji przywódczych.

Korzystając ze swojej wiedzy  o człowieku jako jednostce oraz funkcjonowaniu ludzi w relacjach pomaga klientom w zarządzaniu trudnymi sytuacjami relacyjnymi, budowaniu efektywnych zespołów oraz w uwalnianiu i wykorzystywaniu w twórczy sposób energii tkwiącej w konflikcie.

Bożena pracuje według metody Co-Active Coaching, której  uczyła się w londyńskiej szkole The Coaching Training Institute –  jednej z najbardziej renomowanych szkół coachingu na świecie. Posiada Personal Coaching Certificate londyńskiej The Academy of Coaching. Ukończyła program dla psychoterapeutów i facylitatorów procesów grupowych, akredytowany przez International Assosiation of Processwork Diplomates.

Zapisy: