O nas

Rozwojowe centrum Warszawy

Inspiration Space to centrum coworkingowe, idealne do pracy dla przedstawicieli branży rozwojowej, freelancerów, przedsiębiorców, małych lub początkujących firm. Znajdziesz u nas:

    • gabinety na godziny, przeznaczone do pracy w formule 1 na 1 lub mini-grupach 2-4 osobowych, wyposażone standardowo w dwa fotele i stolik. Każdy gabinet to ciekawa aranżacja, sprzyjająca twórczości i kreatywności, będąca jednocześnie przytulnym miejscem dającym poczucie bezpieczeństwa i swobody. Wszystkie gabinety z łatwością zamieniamy w sale spotkań, ze stołem konferencyjnym i krzesłami.
    • sale warsztatowe na godziny, mogące pomieścić grupy od 5 do 30 uczestników w zależności od sali i ustawienia, wyposażone w zależności od potrzeb w krzesła, stoły, poduchy, flipchart z markerami, projektor, itp.
    • mikrobiura dostosowane do grup od 2 do 8 osób, z dostępem do internetu (wifi) oraz podstawowych materiałów i sprzętów biurowych.
    • biurka coworkingowe na godziny, z dostępem do internetu (wifi) oraz podstawowych materiałów i sprzętów biurowych.

Osoby poszukujące sposobów na własny rozwój, mogą skorzystać z oferty coachingu, warsztatów, spotkań tematycznych i medytacyjnych oraz innych form, prowadzonych przez nas lub osoby z nami współpracujące. W naszej inspirującej przestrzeni wierzymy, że wszystko jest możliwe oraz że każdy może o wiele więcej niż mu się wydaje. Uważamy również że w życiu ważna jest interdyscyplinarność i czerpanie z różnych obszarów, dlatego w naszej działalności integrujemy również sztukę, literaturę, przedsiębiorczość, odpowiedzialność społeczną i ekologię. Stąd nasza przestrzeń jest również galerią sztuki, robiąc zakupy i szukając konkretnych usług korzystamy w miarę możliwości z najbliżej położonych firm, integrujemy przedsiębiorców, realizujemy projekty pro bono, segregujemy śmieci, oszczędzamy wodę i energię, a napoje i przekąski dobieramy mając na uwadze zdrowie nasze i naszych klientów. Do dyspozycji wszystkich osób korzystających z naszej przestrzeni pozostają poczekalnia oraz kuchnia, w której dostępne są bezpłatnie kawa, herbata, woda oraz owoce i inne przekąski.

Jesteśmy zlokalizowani na Mokotowie, przy ul. Karola Kurpińskiego 55B, z dobrym dojazdem (Metro Służew, Metro Wilanowska, kilka linii autobusowych).

W Inspiration Space mamy również mini-księgarnię z książkami, które cenimy i chcemy promować.