Partnerstwo z Akademią Kobiet Sukcesu

AKS_logotype_pinkbackgroundRok 2013 rozpoczynamy współpracą z Akademią Kobiet Sukcesu – społecznością kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Akademia będzie prowadzić w siedzibie Inspiration Space warsztaty dla kobiet w ramach swoich przedsięwzięć i projektów. O wydarzeniach otwartych będziemy informować w naszym newsletterze oraz na naszej stronie www i Facebook.

Zapraszamy też do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Akademię. W najbliższym czasie można wziąć udział w:

  1. Warsztacie “Codziennie Pewna Siebie” w dniach 26-27 stycznia (26.01. Moduł I: “Zbuduj wewnętrzną stabilną pewność siebie”, 27.01. Moduł II: “Emanuj zewnętrzną pewnością siebie”). Warsztaty odbędą się w Inspiration Space, szczegółowy program i zapisy na http://www.kobietyisukces.pl/warsztaty/codziennie-pewna-siebie/codziennie-pewna-siebie.
  2. Festiwalu inspirujących aktywności Kobiecy Karnawał, który odbywa się w dniach 15 stycznia-24 lutego w różnych miejscach w Warszawie, a wszystko pod hasłem dobrych zmian, miłości, udanych związków i odkrywania siebie na nowo. Szczegółowy program można znaleźć na http://www.kobietyisukces.pl/kobiecy-karnawal W Inspiration Space odbędą się następujące spotkania:


    Zapisy tylko przez stronę: http://www.kobietyisukces.pl/kobiecy-karnawal/zapisy

  3. Wyjeździe Zimowa Akademia Work-Life Balance, który odbędzie się w dniach 16-22 lutego w Srebrnej Górze.

W codziennym pędzie i natłoku obowiązków często nie mamy nawet chwili, by zastanowić się, jakiego tempa życia byśmy dla siebie chcieli, tym bardziej nie mamy czasu, by zadbać o nasz work-life balance na co dzień. Marzymy o zmianie pracy lub własnym biznesie, ale nie wiemy jak się zabrać za zrealizowanie tych marzeń. Dobrą okazją, by wreszcie przystanąć i zaplanować ważne zmiany może być zimowy urlop.

Jeśli szukasz niestandardowej formy zimowego wypoczynku, która pozwoli Ci na relaks, ale także aktywne i twórcze spędzenie czasu oraz będzie potężnym bodźcem do rozwoju i wprowadzania jakościowych zmian w życiu osobistym i zawodowym, zachęcamy Cię do udziału w Zimowej Akademii Work-Life Balance.

Do udziału w wyjeździe zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów oraz rodziny z dziećmi.

Więcej informacji na http://www.kobietyisukces.pl/wyjazdy