Aktualności

25 Jun

POLECAMY: Festiwal Babskie Lato

banner Babskie Lato 2014Wystartowały zapisy na V edycję wyjątkowego festiwalu dla kobiet – Babskie Lato organizowany przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Akademię Radosnego Życia!

Festiwal odbywa się w Warszawie w dniach 13 lipca – 12 sierpnia 2014. Uczestniczki zapraszamy do udziału w unikalnej, interaktywnej konferencji i 17 warsztatach rozwoju osobistego.

Motywem przewodnim będą “Radość i wewnętrzna harmonia”, do których będziemy docierać ze wsparciem niezwykle skutecznych choć nieraz nieznanych technik rozwoju osobistego, takich jak: zen coaching, joga śmiechu, huna, mindfullness, ho´oponopono czy też bioenergetyka Lowena.

Na konferencji inauguracyjnej w niedzielę 13 lipca  – prawdziwa uczta dla ciała, umysłu i ducha – niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poczuciem wewnętrznego dobrostanu. W programie konferencji mnóstwo interaktywnych warsztatów, a wśród prelegentów – sami praktycy – trenerzy rozwoju osobistego i eksperci w swoich dziedzinach.

W ramach warsztatów – starannie dobranych pod kątem programu i kompetencji prowadzących je trenerów – głęboka i niezwykle wartościowa wiedza podana w praktycznych ćwiczeniach.

Jeśli masz ochotę zatrzymać się w biegu i dać sobie czas, by zadbać o jakość własnego życia, a przy okazji poznać nowych ludzi i napełnić się pozytywną energią, to Festiwal Babskie Lato jest właśnie dla Ciebie!
Sprawdź, jak potężna dawka pozytywnej energii do zmian i rozwoju tkwi w warsztatach Babskiego Lata! Dołącz do grona uczestniczek i naładuj akumulatory na cały rok! ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Szczegóły i zapisy na WWW.kobietyisukces.pl