Aktualności

30 May

Ruszył nabór do IV edycji Szkoły Liderek

Rusza nabór do IV edycji Szkoły Liderek Akademii Kobiet Sukcesu, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet, tym razem pod hasłem “Liderka własnego życia: Od Pomysłu do Biznesu”!

Jesteś gotowa na zmianę? Chcesz wziąć sprawy w swoje ręce? Marzy Ci się własny biznes? Pomożemy Ci wystartować! Weź udział w IV edycji Szkoły Liderek, wyzwól w sobie sprawczość, znajdź najlepszy dla siebie pomysł na biznes, sprawdź się w działaniu i zostań liderką własnego życia!

Szkoła Liderek to unikalne studium, którego celem jest wyzwalanie kobiecej przedsiębiorczości, rozumianej zarówno jako prowadzenie własnej firmy jak i przede wszystkim proaktywna postawa życiowa. Obejmuje 6 weekendowych zjazdów w okresie od października 2014 do kwietnia 2015 r.

Celem Szkoły Liderek jest wspieranie kobiet w stawaniu się liderką własnego życia, osobą wychodzącą z inicjatywą i realizującą własne pomysły oraz dostarczenie praktycznych narzędzi do sprawdzenia się w działaniu, m.in. umożliwienie realizacji własnych projektów w ramach studium oraz wymyślenia od zera konceptu własnego biznesu i przetestowania go z pomocą doświadczonych mentorów i praktyków biznesu.

Dla kogo jest ten program?

*       dla wszystkich kobiet, które chcą wziąć życie we własne ręce i otworzyć własny biznes
*       zarówno dla osób, które już mają wstępny pomysł na biznes i potrzebują go rozwinąć i dopracować, jak i dla osób, które w ogóle nie mają pomysłu i chcą go znaleźć
*      zarówno dla kobiet już zdecydowanych na otwarcie własnego biznesu, jak i dla tych, które chcą sprawdzić, czy własny biznes jest dla nich i zdobyć kompetencje niezbędne w byciu sprawczą liderką własnego życia

Dlaczego warto aplikować do Szkoły Liderek?

Z pewnością udział w Szkole Liderek wzmocnił moje poczucie własnej wartości a także poczucie sprawstwa. Dzięki realizacji projektu grupowego, którym była konferencja, stałam się odważniejsza w kontaktach biznesowych. Spotkania z różnymi ludźmi utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto robić to o czym się marzy i że realizacja tego jest możliwa. Doświadczenia te dały mi dużą siłę i wiarę w siebie.
– Anna Dorot, Absolwentka III edycji Szkoły Liderek

*       Odkryjesz własny potencjał biznesowy oraz wykreujesz pomysł na własny biznes, który pozwoli Ci ten potencjał rozwijać
*       Zdobędziesz praktyczną wiedzę oraz umiejętności biznesowe
*      Przez cały okres studium będziesz wzmacniać kompetencje liderki własnego życia, takie jak m. in.: proaktywność, skuteczność we wdrażaniu pomysłów, umiejętność promowania siebie i własnego biznesu
*       Będziesz mogła czerpać z synergii grupy – wymiany pomysłów i kontaktów, wzajemnej inspiracji i wspierania się w dążeniu do celu.

Szkoła Liderek to jedyny tak praktyczny program wyzwalania Twojej sprawczości!

Wszystkie zjazdy będą odbywać się w Warszawie, w siedzibie Partnera Strategicznego Szkoły Liderek Inspiration Space  na ul. Czeczota 8/3.

Partnerzy IV edycji Szkoły Liderek: Inspiration Space, Chiltern Business Farm, BNI, Integria, Jimdo, Atena Research&Consulting.

Tylko 16 miejsc czeka na najbardziej zmotywowane osoby, które czują się gotowe, aby wziąć życie w swoje ręce.
Aplikuj już dziś!

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na http://www.kobietyisukces.pl/szkola-liderek