Nowa duża sala szkoleniowa – dzięki współpracy z Coaching Center

Sala szkoleniowa CoachWise™

Dzięki współpracy z Coaching Center oddajemy do Waszej dyspozycji kolejną salę szkoleniowo-warsztatową. Sala o dźwięcznej nazwie CoachWise™  ma 50 m2 i może pomieścić do 30 uczestników, w zależności od ustawienia i charakteru zajęć. Sala mieści się przy ulicy Jana Czeczota 31,  zaledwie 110 m od Inspiration Space.

Salę można aranżować na różne sposoby, m.in. do pracy w półkolu lub okręgu, jako salę konferencyjną, wykładową lub w ustawieniu teatralnym. Istnieje możliwość wstawiania stołów, prowadzenia zajęć bez mebli lub z samymi krzesłami, na miejscu dostępny jest sprzęt prezentacyjny (flipchart, markery, projektor). Sala jest klimatyzowana oraz bardzo dobrze doświetlona – okna znajdują się na trzech ścianach sali.
W cenie przerwa kawowa (kawa, herbata, woda, drobne przekąski), istnieje też możliwość zamówienia lunchu w cenie od 15 zł/os. Salę można wynająć na pół dnia (4-5h) lub na cały dzień (8-10h).

Ceny wynajmu sali CoachWise™ za pół dnia za cały dzień
grupy do 10 osób włącznie 590,00 zł 950,00 zł
grupy powyżej 10 osób 740,00 zł 1 190,00 zł

logo Coaching Center

Coaching Center to wyspecjalizowane centrum doradczo-szkoleniowe wspierające kadrę kierowniczą, specjalistów HR, coachów i mentorów w poznawaniu, stosowaniu i wdrażaniu coachingu, mentoringu oraz w rozwoju przywództwa.
Nazwa sali – CoachWise™ pochodzi od metodyki o tej samej nazwie, wg której Coaching Center prowadzi swoje projekty. Więcej o metodzie i organizacji, która ją stworzyła, można przeczytać na stronie Coaching Center.