Sesje medytacyjne – ‘SPOTKANIE Z PODŚWIADOMOŚCIĄ’

SESJE MEDYTACYJNE ‘Spotkanie z podświadomością’ to podróż w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły i prawdy zapisanej w naszym ciele. Ten genialny instrument nosi w sobie niezwykłą mądrość, przechowując pamięć wszystkich przeżyć i stworzonych pod ich wpływem poglądów.

Podczas tej medytacji będzie można poznać sposoby komunikacji z podświadomością, poprzez odczytywanie subtelnych sygnałów pojawiających się w różnych obszarach ciała. Wyczuwane w ciele miejsca napięcia, wskazują na istnienie konkretnych problemów i sytuacji, zaburzających spokój naszego życia. U podłoża tych napięć kryją się zapisane w podświadomości poglądy, które powstały w przeszłości i teraz w ukryty sposób kierują naszym życiem.
Jeżeli te poglądy nie są współbrzmiące z Prawdą Uniwersalną, powodują w naszym życiu ból i cierpienie. W wielu przypadkach są także przyczyną chorób.

Dotarcie do tych treści zapisanych w podświadomości i uświadomienie sobie ich związku z aktualnymi problemami naszego życia, otwiera drogę do uzdrowienia. Zrozumienie mechanizmu powstania ograniczającego nas przekonania prowadzi do decyzji o zastąpieniu go nowym poglądem i wprowadzeniu go w życie. Jest to głębokie, emocjonalne i przynoszące ukojenie odczucie, które od razu znajduje odzwierciedlenie w pozytywnej zmianie naszego życia.

Sesja medytacyjna polega najpierw na skupieniu się na swoim wnętrzu, na odczuciach ciała i wspomnieniach płynących z komórek, a następnie na transformacji poglądów przy aktywnym wsparciu osoby prowadzącej. Sesje te umożliwiają twórcze zmierzenie się z blokadą, przeszkodą, problemem, tak, by dotrzeć do ich źródła, zamiast uciekania od nich lub próby ‘poradzenia sobie’.

O PROWADZĄCEJ:

Monika JakubiakMonika Jakubiak – trenerka, coach, masażystka. Rozwijała się studiując socjologię, antropologię i psychologię. Absolwentka Akademii Innowatorów Społecznych, Szkoły Trenerów Biznesu, Pracy Psychologicznej z Grupami. Ma dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie, w Polsce, we Włoszech, w Argentynie. Ścieżkę swojego rozwoju zawodowego w biznesie łączy ze ścieżką rozwoju duchowego. Da się! Szuka skutecznych i twórczych rozwiązań. We wszystkim co robi najważniejsza jest dla niej miłość i pasja oraz harmonia i równowaga.

Kilkuletni pobyt w Rzymie nauczył ją docenić siłę, która jest w rodzinie oraz odkryć radość w zwykłej codzienności. Dzięki głębszemu zrozumieniu innej mentalności nauczyła się równoważyć swoją ambicję zawodową z rozwojem i życiem prywatnym. Przez kilka lat praktykowała ćwiczenia A. Lowena i dzięki nim przeżyła głęboką transformację. Nauczyła się szacunku do swojego ciała i tego, ile daje ono nam na co dzień informacji. Wystarczy tylko nauczyć się go słuchać…

Powrót do Polski okazał się bolesnym doświadczeniem i cenną lekcją. Poznanie kilku nauczycieli duchowych w tej wędrówce, aż w końcu poznanie Leny Świadek i Ani Brandysiewicz w 2011r. otworzyło nowy wymiar duchowy w dotychczasowym życiu.

Jest ciekawa świata, dlatego często podróżuje. Szanuje ciało i duszę, dlatego tańczy i dzieli się cudownym masażem hawajskim. Ciekawi ją człowiek, dlatego rozwija siebie i pomaga innym w rozwoju poprzez warsztaty, coaching i pracę z ciałem.

Prowadzi autorskie zajęcia pracy z ciałem “Radość ciała”. Uczy, inspiruje ludzi do tego, by byli i tworzyli prywatnie i zawodowo w zgodzie ze swoim sercem i ciałem. Pomaga osobom i organizacjom rozwinąć się i odnaleźć harmonię i pasję w swoim działaniu.

Twórcą świadomego procesu tworzenia jest Anna Brandysiewicz, z wykształcenia inżynier elektronik, przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.

KIEDY I GDZIE:

Zapraszamy co drugi tydzień w czwartek w godzinach 18.30-20.30.  Aktualne daty sesji medytacyjnych możesz sprawdzić na naszym fan page’u na FB: www.fb.com/InspirationSpace w zakładce ‘Wydarzenia’.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisyhttp://kalendarz.inspiration-space.com/schedule/InspirationSpace/Zapisy_na_wydarzenia

Wpłata na miejscu w gotówce, 50 zł/os.

Inspiration Space jest zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Czeczota 8/3 (wysoki parter, drzwi po prawej), w okolicy stacji Metro Racławicka, z dobrym dojazdem również autobusem (przystanki przy ul. Odyńca i Niepodległości) i tramwajem (przystanek przy ul. Puławskiej). Sprawdź na mapie.