Sierpniowe i wrześniowe warsztaty Akademii Kobiet Sukcesu

AKS_logotype_pinkbackground

 

Trwają zapisy na wyjątkowe, autorskie warsztaty prowadzone przez założycielki Akademii Kobiet Sukcesu – jeszcze w sierpniu odbędą się warsztaty:

28 sierpnia 2013 i 11 września 2013 – “Moc Skutecznego Działania” – w wyjątkowo skutecznej i sprawdzonej formule dwudniowej – na pierwszej części warsztatu  precyzyjnie wyznaczysz swój cel w oparciu o wartości, przez dwa tygodnie będziesz mogła sprawdzić się w działaniu, a na drugiej części warsztatu dowiesz się jak działać jeszcze skuteczniej – poprzez wzmocnienie własnej Odwagi i ukierunkowanie Motywacji do działania. Dzięki temu Twoje dążenia zyskają niebywałą MOC.   

31 sierpnia – 1 września 2013 – dwudniowy warsztat dla kobiet “Codziennie Pewna Siebie” – praktyczny intensywny trening rozwijania 8 filarów prawdziwej wewnętrznej pewności siebie. Dzięki przełomowemu programowi warsztatu, z którego skorzystało już prawie 1000 kobiet, zbudujesz prawdziwą wewnętrzną pewność siebie, którą w naturalny sposób będziesz emanowała na zewnątrz. Dodatkowo w wariancie premium czeka na Ciebie 21-dniowy program do pracy indywidualnej budujący nawyk wspierania samej siebie i stawania się swoją najlepszą przyjaciółką.

Trwa rekrutacja do nowej, półrocznej grupy rozwojowej dla kobiet Codziennie Pewna Siebie, która ruszy 5 września (spotkania 2 razy w miesiącu). Zapraszamy kobiety, które szukają inspiracji i wsparcia w realizacji swoich marzeń, które chcą odnaleźć poczucie wewnętrznej mocy i cieszyć się poczuciem spełnienia w każdej sferze swojego życia.  Zajęcia będą się odbywać w czwartki po południu (18:30-20:30), co drugi tydzień (pierwszy i trzeci czwartek miesiąca). Obecnie przyjmowane są zgłoszeniapatrycja@instytutprzemiany.pl