Warsztat: Słowa, które sprzedają. Jak pisać profesjonalne teksty marketingowe.

Słowa które sprzedająZe słów można stworzyć kompozycję, która zachwyci, wzburzy lub sprawi, że odbiorca przejdzie obok niej obojętnie. Z całą pewnością można stwierdzić, że słowa mają wielką moc, mogą rozpalić emocje i motywację.

A jak jest w Twoim przypadku? Jak dużo zależy od skuteczności i umiejętności Twojego pisania? Czy zdajesz sobie sprawę, jaki wpływ na Twoich klientów, pracowników, partnerów mają teksty, które do nich piszesz?

Szukając odpowiedzi na te pytania, wyobraź sobie, jak z łatwością opisujesz usługi swojej firmy. Teksty reklamowe i mailing działa tak, jak tego pragniesz. Z łatwością dobierasz słowa, tak aby stworzyć skuteczny tekst, motywujący do działania. Tak – w pisanych przez Ciebie tekstach jest duży potencjał, który może mieć wpływ na Twoją przyszłość, Twoje pieniądze oraz pozycję społeczną.

Jak możesz wykorzystać ten potencjał? Nauczyć się tego.

Krystyna Bezubik – autorka kursów pisania „Piszę bo chcę…” i „Słowa, które sprzedają” zaprasza na wyjątkowy warsztat pisania tekstów biznesowych i promocyjnych.

Dzięki warsztatom dowiesz się:

 
Sprawdź, ile da Ci wiedza o pisaniu marketingowym. Przyjdź na warsztaty „Słowa, które sprzedają”.

Zapraszam
Krystyna Bezubik

*****************************************

Kiedy i gdzie:
Warsztaty odbędą się 15 listopada 2013, w godzinach 18:00 – 20:00 w Inspiration Space, ul. Jana Czeczota 8/3 w Warszawie.

Zapisz się:
Zapisy przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy online. Po otworzeniu się nowego okna wybierz z listy wydarzenie na które chcesz się zapisać a następnie dodaj swoje uczestnictwo podając nam swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail.

Inwestycja: pierwsza osoba 60 zł, druga osoba 40 zł (przyjdźcie w 2 osoby i zapłaćcie po 50 zł). O udziale decyduje kolejność wpłat. Wpłaty: Inspiration Space, nr rachunku 93 1140 2004 0000 3102 3498 3759, w tytule wpisz ‘Słowa które sprzedają’.

Program jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Zaproś znajomych, o których wiesz, że mogliby z niego skorzystać.