Warsztat: Ty-Marka. Wyróżnij się w swojej branży.

Warsztat z brandingu personalnego. Poznaj i wykorzystaj wartość budowania marki osobistej.

Podczas warsztatu weźmiemy pod lupę 4 główne komponenty Twojej Marki Osobistej. Dostarczymy Ci narzędzi oraz technik, dzięki którym w praktyce będziesz mógł przyjrzeć się swojej:

 
Dla kogo?
Warsztat skierowany jest do osób, które chcą się wyróżnić w swojej branży oraz wybranym zawodzie.

Dlaczego warto?
Poprzez wypracowanie własnej marki osobistej zyskujesz:

 
Budowanie Marki Osobistej jest kluczem do Twojego sukcesu zawodowego. Pozwala jasno i zwięźle definiować i komunikować to kim jesteś, co innym oferujesz oraz dlaczego wybrałeś zawód, który wykonujesz.
Branding Personalny jest czymś więcej niż tylko informacją czym się zajmujesz oraz atrakcyjnym przygotowaniem Twojej wizytówki czy strony internetowej. Jest wyrażaniem Twojej unikalności, autentyczności – tego kim naprawdę jesteś, co myślisz, co czujesz. Wyraża się poprzez Twoje naturalne talenty, predyspozycje, mocne strony i umiejętności. Wyróżniając się pokazujesz to, co jest dla Ciebie ważne. Zawężasz obszar swojej specjalizacji, w rezultacie zajmujesz się tym, co sprawia Ci przyjemność i osiągasz w tym obszarze lepsze efekty.
 
TERMIN:  15 czerwca 2013 (sobota) godz. 10.00-18.00 (w tym godzinna przerwa obiadowa – posiłek we własnym zakresie).

GRUPA: max. 10 osób.

ZAPISY przyjmujemy do 11 czerwca. Wypełnij formularz. O udziale decyduje kolejność wpłat.

WPŁATA: 290 zł/os.
na konto: Ewa Bącler, Bank Zachodni WBK S.A. XV O/Warszawa, nr rachunku: 56 1090 1694 0000 0001 2125 5847

O PROWADZĄCYCH:

Ewa BąclerEwa Bącler – Coach marki osobistej
Specjalizuje się w brandingu personalnym w ujęciu holistycznym.
W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte w obszarze coachingu, wsparcia psychologiczno-motywacyjnego, promocji, eventów, a także wieloletniej pracy z informacją. Posiada różnorodne doświadczenia wyniesione z kilkuletniego pobytu w Stanach Zjednoczonych i Rosji.
Jej pasją jest wspieranie innych w wydobywaniu ich unikalności. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na innowacjach, wyszukiwaniu nisz oraz modelach biznesowych w brandingu personalnym.
Certyfikowany Coach International Coaching Community. Absolwentka Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Marketingu i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Katarzyna KosekKatarzyna Kosek – Psycholog biznesu, Coach, Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Posiadana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie biznesowe we wsparciu rozwoju organizacji, sprzedaży, negocjacji umożliwiają jej łączenie umiejętności praktycznego poruszania się w obszarach psychologii i biznesu. Jej pasją jest praca umożliwiająca rozwój organizacji, ludzi i zespołów, ze szczególnym uwzględnieniem zwiększania efektywności oraz rozwoju umiejętności psychospołecznych, kompetencji, mocnych stron. Specjalizuje się w pracy indywidualnej z Klientem (life, business coaching), pracy zorientowanej na zwiększanie świadomości i efektywności, jak również pracy z zespołami m.in. w warsztatach i seminariach z zakresu autoprezentacji oraz budowania wizerunku osobistego.
Absolwentka Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Certyfikowany Coach oraz członkini International Coaching Community, Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności, Absolwentka Szkoły Trenerów Kreatywności TROP.