Warsztaty dla Pań planujących założenie firmy

Na październikowym zjeździe Szkoły Liderek odbyły się dwa szkolenia, które w skuteczny sposób wyzwoliły kreatywne pomysły i uporządkowały je w konkretny model biznesowy. Sukces tych dwóch szkoleń sprawił, że wspólnie z Akademią Kobiet Sukcesu postanowiliśmy przeprowadzić je po raz drugi – jednak tym razem w formie otwartej.

 

„Kreatywne tworzenie pomysłów na biznes  – jak innowacyjnie łączyć różne pomysły i wybrać ten najlepszy”
Sobota, 30 listopada 2013, w godz. 11:00-17:00.

Warsztat ten jest idealnie skrojony do potrzeb kobiet, które szukają inspiracji i narzędzi do tworzenia kreatywnych pomysłów na własny rozwój zawodowy (w tym własny biznes). Efektem udziału w szkoleniu będzie świadomość, która droga zawodowa (który z pomysłów na biznes) jest najlepsza/y dla danej osoby oraz mnóstwo rozwiązań, jak tę drogę/ten pomysł najlepiej zrealizować. 

“Twoja mapa w podróży po sukces – czyli jak przekuć ideę w sprawdzony model biznesowy”
Moduł I: Niedziela, 1 grudnia 2013, 10:00 – 18:00,
Moduł II: Niedziela, 8 grudnia 2013, 10:00 – 18:00

Celem warsztatu jest opracowanie przez każdą z uczestniczek gotowego modelu biznesowego, który można zacząć wprowadzać w życie wiedząc, że ma on duże szanse powodzenia, a także wyrobienie nawyku ciągłego kwestionowania, weryfikowania i sprawdzania założeń oraz nieustannego poszukiwania sposobów na ulepszenie modelu biznesowego. Rynek nigdy się nie zatrzymuje, więc Ty również potrzebujesz cały czas się rozwijać, by stale wyprzedzać konkurencję i dostarczać klientom to czego potrzebują i za co są gotowi zapłacić. Z warsztatów wyjdziesz z narzędziami i ćwiczeniami, które będziesz mogła wykonywać potem samodzielnie lub angażując w to inne osoby z otoczenia swojej firmy