Zaproszenie na otwarcie Inspiration Space i Galerii i

Galeria i Inspiration Space

Z okazji oficjalnego otwarcia przestrzeni

Inspiration Space

oraz inauguracji działalności

Galerii i

serdecznie zapraszamy na spotkanie
będące połączeniem
obcowania ze sztuką i rozwoju osobistego.

Inspiration Partners

ul. Jana Czeczota 8/3
02-607 Warszawa

22 listopada 2012

RSVP do 20 listopada 2012
tel. 508 761 321, 508 761 320
otwarcie@inspiration-space.com

Program spotkania:
1730 – 1800 Książka artystyczna – warsztat kreatywny
1815 – 1845 Książka artystyczna – warsztat kreatywny
1900 Wernisaż prac Eli Baneckiej
1945 – 2015 Książka artystyczna – warsztat kreatywny
2030 – 2100 Książka artystyczna – warsztat kreatywny

Wernisaż wystawy prac Elżbiety Baneckiej

Dr hab. Elżbieta Banecka prof. ASP

Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie ukończyła w 1991 roku. Dyplom z Malarstwa uzyskała u prof. Jana Tarasina, aneks z grafiki u prof. Rafała Strenta. Obecnie prowadzi pracownię rysunku i malarstwa na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii na ASP w Warszawie.

Laureatka ponad 50 prestiżowych nagród i wyróżnień, polskich i międzynarodowych m.in. Brązowy Medal na Triennale Grafiki w Osace (Japonia 1991), Grand Prix w konkursie „Grafika Warszawska’’ 2002, Grand Prix na Międzynarodowym Triennale Sztuk-Majdanek 2004 (nagroda Ministra Kultury), Nagroda na Festiwalu Sztuk Pięknych w Warszawie 2006.
W 2007 roku otrzymała kilka wyróżnień i nagród za projekt książki MFSK, w 2010 roku dostała Grand Prix „Obsesja Papieru“ za całokształt projektów dla Teatru Guliwer. Współpracowała z Polskim Radiem, projektując wiele znanych płyt muzycznych. Od kilku lat współpracuje z teatrem dla dzieci „Guliwer’’ (zaprojektowała nowe logo teatru), projektując plakaty, katalogi i programy przedstawień teatralnych. Wykonała wiele projektów katalogów artystycznych i plakatów (m.in. dla teatru Wierszalin).

Jest autorką kilkudziesięciu wystaw indywidualnych w kraju i poza granicami. Uczestniczka ponad 200 wystaw zbiorowych w kraju i na świecie.
Kuratorka wielu wystaw graficznych (m.in. „Graficzny Białystok“, „Kobiety w Grafice“). Obecnie zajmuje się grafiką artystyczną, grafiką projektową i książką artystyczną. Jej prace znajdują się w zbiorach muzealnych i prywatnych w Polsce i na świecie (m.in. Brazylia, Francja, Niemcy, Japonia, Emiraty Arabskie, Szwajcaria, Szwecja, Austria, Polska).

Książka artystyczna – warsztaty kreatywne

Agnieszka Nadstawna

Zajęcia które dodają młodości kobietom…
Zajęcia które dodają odwagi mężczyznom…
Zajęcia które odkrywają
twórczy potencjał kobiet i mężczyzn…

…Rozbudź swoją fantazję poprzez swobodne abstrakcyjne malowanie… Zdecyduj na podstawie zapachu do kogo należały te perfumy… Twórz do muzyki z zasłoniętymi oczyma… Patrz jak powstaje Twoja własna książka… Warsztaty pt. Książka Artystyczna to tworzenie fikcyjnej postaci i opowieści, następnie wykonanie książki artystycznej wraz z ilustracjami i ręcznie pisanym tekstem. Jest to warsztat służący oderwaniu się od codziennych spraw i obowiązków, z jednoczesnym ukazaniem istoty kreatywności w różnych sposobach wyrażania się. Dobór środków wyrazu służy pobudzeniu wyobraźni, formułowaniu wniosków i możliwości wyrażania się na różne sposoby.

Agnieszka Nadstawna
Trener rozwoju osobistego, konsultant i doradca.
Biblioterapeuta – arteterapeuta.
Doświadczony event manager, meeting planner.
Wykładowca i prelegent. Dziennikarka i poetka.
Prowadzi treningi rozwoju osobistego dla biznesu i innych grup osób dorosłych – metodą arteterapii i metodami łączonymi.

Kurator wystawy

Barbara Kowalczyk

Absolwentka ASP i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, instalacją oraz organizowaniem wystaw sztuki współczesnej. Wystawy indywidualne i zbiorowe w Poznaniu, Bolonii, Bredzie, Amsterdamie, Warszawie, Budapeszcie, Madrycie, Atenach, Katowicach, Gdańsku i Częstochowie. Specjalizuje się w Corporate Art, zrealizowała m.in. wystrój w: gabinetach Prezydenta i Premiera RP na lotnisku Okęcie; siedzibie Metro Group Asset Management; biurowcach Mistral i Stratos w Warszawie.

Partnerzy:

Art Studio
Consulting
Barbara
Kowalczyk